Stavební spoření s Liškou

Českomoravská stavební spořitelna, známější spíše jako Stavební spoření s Liškou, je v ČR velice oblíbenou spořitelnou s více než dvacetiletou tradicí. Díky stavebnímu spoření s Liškou klienti získají výhodné a jisté zhodnocení svých úspor.

Výhody stavebního spoření od Lišky

  • Včetně státní podpory mohou Vaše úspory při šestiletém spoření u Lišky vzrůst až o 5,1% ročně.
  • Svými pravidelnými vklady si postupně vytváříte nárok na úvěr ze stavebního spoření s velmi výhodnými podínkami a nízkými úroky
  • Nárok na státní podporu až 2000 Kč ročně
  • Zákonné pojištění vkladů až do 100 000 EUR
  • . Možnost nakupování pomocí Karty klienta, která umožňuje čerpat slevy ve více než 1000 obchodech v České republice.

(pozn. Výhody platí zpětně při splnění podmínek programu Pravidelné spoření po dobu 6ti let)

Varianty spoření s Liškou

Tarif Variant

Tzv. spořící tarif Variant umožňuje pravidelné spoření po dobu 6ti nebo 9ti let s 1,5% úročením. Tento tarif umožňuje překlenovací úvěr na financování vlastního bydlení včetně rekonstrukče či modernizace, přičemž úvěr pak klient čerpá s úročením 4,3%.

Flexibilní spoření Variant

Pro klienty, kteří vědí, že nebudou spořit pravidelně každý měsíc, je ideálním programem Flexibilní spoření Variant. Roční úročení této varianty je 1,5%, přičemž roční výnos z vkladů činí až 1,65%.(při splnění podmínek programu Flexibilní spoření po dobu 6ti let)

Tarif Garant

Tarif Garant je tzv. úvěrovým tarifem, který klientům nabízí roční úročení vkladů 1% a roční úrokovou sazbu z úvěru 2,95%.Úroková sazba je sjednána už při uzavření smlouvy o stavebním spoření a je platná po celou dobu trvání úvěru.

Zdroj: www.cmss.cz